قدردانی بیمارستان کوثر از مدافعان سلامت در بیمارستان های حضرت علی اصغر(ع) و شهید چمران

به گزارش روابط عمومی بیمارستان کوثر،در راستای رسالت و مسئولیت اجتماعی این مرکز و با توجه به شیوع ویروس کووید ۱۹ که کادر درمانی و پزشکی به عنوان سربازان خط مقدم دفاع از سلامت مردم جامعه در حال تلاش می باشند، طبق هماهنگی های ریاست و مدیریت بیمارستان کوثرومعاونت فرهنگي وروابط عمومي بيمارستان كوثر صبح روز پنجشنبه،مورخ ۲۹ اسفندماه با اهدا لوح های یادبود به بیمارستان های حضرت علی اصغر(ع) و شهید چمران شیراز که تنها مرکزهای پذیرش بیماران کرونایی استان فارس است، از زحمات مدافعان سفیدپوش سلامت قدردانی کردند.
روسای بیمارستان های مذکور،ضمن تشکر از اتحاد و همبستگی بیمارستان کوثر در مسیر شکست ویروس کووید۱۹،از مردم شریف استان فارس خواستند که جهت عبور هر چه سریعتر از این بحران، همکاری لازم را با در منزل ماندن با مراکز درمانی داشته باشند.

متن لوح تقدیر به شرح ذیل می باشد:


به نام خدا


تا مذهب گلهای جهان ایثار است        قد تو در ایمان جهان هوشیار است


همکاران ارجمند،پرستاران گرامی و پرسنل محترم بیمارستان شهید چمران و حضرت علی اصغر(ع)

در این روزهایی که نه دستی به دوستی و نه آغوشی به گرمی می تواند حتی برای عزیزترین عزیزان باز شود،بی پروا و جان برکف و متعهدانه و ایثارگر جهت شفای بیماران، مسئولیت پذیر و فداکارانه در صف مقدم ایستاده اید تا سرزمین پرخواب مرا آب نبرد.حضور خستگی ناپذیرتان در خط اول ایستادگی و صبر و استقامت در حفظ و حراست از سلامتی و جان مردم و تسکین آلام دردمندان قابل ستایش و تقدیر است ولی جز رکوعی تمام قد در این شبهای سرد فراموشخانه ی انکار، بی زره و بی سنگر، در مقابل فداکاری و ایثار و صبوریتان نمی توان داشت.
وجود پرمهر و نیکوکارتان در جای جای خاطره ی مردم ایران خواهد ماند و فراموش نخواهد شد.شما که در لحظه های عبوس ناامیدی با تلاش بی وقفه و جان برکف مهربانانه در کنار مردم سرزمینمان غزل های امید خواندید و افتخارآفرین عمل کردید. بی تردید فرهنگ ایثار و جهاد عاشقانه ای را که تدریس کردید تا همیشه در اذهان همگان خواهد ماند و بر دستان توانمند شما که جز قلب مهربان و فداکاری وجودتان پشتوانه ای دیگر نداشت بوسه خواهند زد.
امید است با همکاری همه مردم و مسئولین محترم و به فضل و رحمت الهی سربلند و سلامت این روزهای سخت را سپری کنیم و همگان به آغوش باز سلامت و مهر و آرامش، سرود و نغمه سر دهیم.

هم چتر و هم بارانی
دستانت را طاق سرم کن
خیس اشکهایت نشوم...

بنیاد قلب فارس-بیمارستان کوثر
اسفند ۹۸

پایان خبر./