برگزاری مراسم نکوداشت یکمین سالکوچ استاد ناصر امامی (فریاد)

مراسم سالكوچ استاد ناصر امامی، شاعر، نویسنده، ادیب و پژوهشگر در سالن کنفرانس بیمارستان کوثر به صورت آنلاين  با حضور جمعي محدود از دوستان و اساتيد با رعايت فاصله بهداشتي و ماسك ) برگزارگرديد. مراسم با تلاوت قرآن، سرود جمهوري و شعرمرگ قو از زنده یاد مهدي حميدي شيرازي آغاز و با يادآوري صفات شايسته و شامخ ايشان و خواندن اشعار ايشان ادامه يافت.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان کوثر، مراسم نکوداشت یکمین سالکوچ استاد ناصر امامی عصر دوشنبه هجدهم خرداد با حضور اهالی فرهنگ و ادب استان و دوستداران این هنرمند و جمعي از پزشكان و پرسنل اين بيمارستان و با حضور همسر وفرزندان ايشان در بیمارستان کوثر برگزار شد.

.

معاونت فرهنگی بیمارستان دکتر زهره يوسفي :ضمن سپاس و تشكر از رياست و مديريت محترم بيمارستان كه دربرگزاري اين مراسم با رعایت نكات لازم جهت اداي احترام به مقام شامخ استاد تلاش نمودند اضافه كرد  مردم داري وانديشه ي سرشار از مهر، نيك انديشي و خيرخواهانه استاد برجاي جاي فرهنگ و ادب فارس مشهود است.

در این مراسم استاد حسن صفري با اجراي هنرمندانه ی شعري از ناصرامامي  حس وحال ديگري به اين محفل دادند و با بیاناتی فرمودند که عزیزان ما گاهی به یکبار ناباورانه پر میکشند پس قدر یکدیگر را بیشتر بدانیم.

لازم به ذکر است که همزمان به طور زنده این مراسم از پیج اینستاگرام بیمارستان منتشر شد و دوستداران این شاعر گرانقدر از جمله: دکتر مسیح افقه و دكتر ایرج صف شکن  واستاد منصور پايمرد با برقرار کردن ارتباط زنده به شعرخوانی پرداختند.كه بدليل مشكلات اينترنتي  نتوانستيم بطور كامل از سخنان اين اساتيد بهرمند شويم

در طی مراسم از كليه كسانيكه با ارسال پيام، اداي دين خود را اعلام نموده بودند تشكر و قدرداني به عمل آمد و ضمن تشكر از آقاي سهرابي ریاست اداره ارشاد و فرهنگ اسلامي و معاون فرهنگي جناب آقاي اميدبخش و مدیریت پرستاری بیمارستان كه در مراسم حضور داشتند، يادي از استاد بهمن بيگي و استاد قربان شد و پيامهاي ارسال شده از اساتيد نويدگويي،همايون يزدانپور، ستادهودي قرايت شد. حضور استاد رومي وفيض شريفي كه با غزل زيبايي  افتخار دیگر برای ما بود که امیدوارم راه این عزیزان پررهرو باشد فرهنگ و ادب این سرزمین نیازمند سايه ي این اساتید جاودانه خواهد بود. در پایان همسر استاد ناصر امامی ضمن تشکر از همه عزیزان فرمود ناصر امامی همیشه زنده خواهد ماند و این بزرگترین افتخار ماست که یاد او همیشه زنده خواهد بود يادايشان راگرامي داشتند

رای شما به این مطلب چیست؟

0