گرامیداشت روز روابط عمومی و ارتباطات

دکتر زهره یوسفی معاونت فرهنگی و مسئول روابط عمومی بیمارستان کوثر در پیامی روز روابط عمومی و ارتباطات را تبریک و تهنیت گفت.

متن پیام به شرح زیر می باشد:

به نام خداوند نيكي و مهر

بیا ز شوق  محبت در طلیعه ی  مهر           ترانه  ساز دل  غمگسار  هم باشیم
کنون که بانگ صداقت ز لطف می آید            بیا، بیا که در این دوره یار هم باشیم


بيست و هفتم ارديبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومي ست ،اگر ارتباطات معقول و منطقی بر اساس ارزش های جامعه بنا و پی ریزی گردد ، عمده ترین عامل توسعه انسانی است. روابط عمومی با تلاشی آگاهانه موجب خلق جامعه ای انسانی تر بر مبنای همیاری گسترده تر است و گسترش دهنده ی ژرفای معنای عمیق انسانی است روابط عمومی هنر هشتم و مادر صبور و عاشق و امانتدار و خلاق و هوشمند و باتدبير هرسازمان جهت ارتقاي مديريتي هرمجموعه مي باشد
این روز شکوهمند و فرهمند را به تمام همكاران عزيز در واحدهاي روابط عمومي ساير سازمانها و مراكز درماني كشور بخصوص بيمارستان كوثر و رهروان فروزان توسعه ارتباطی که با الهام از هم افزایی، هم اندیشی، همسویی، همنوایی، همگرایی و با ابتکار و امید، قانونمند، هدفمند و هوشمند؛ با صداقت، شجاعت و امانت ضمن حفظ مصالح سازمان و منافع همگان در جهت انجام مسئوليت والا و چشمگير خود قرار می دهید؛ تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
و برايتان سربلندي وسلامتي و موفقيت روزافزون را آرزومنديم .

دلت به وصل گل ای بلبل صبا خوش باد       که در چمن همه گلبانگ عاشقانه توست


دكترزهره يوسفي
معاونت فرهنگي و مسئول روابط عمومي
بيمارستان كوثر-بنياد قلب فارس

همچنین مسئول روابط عمومی در مصاحبه با روزنامه طلوع افزود:

روابط عمومی در تمام دنیا به عنوان هنر هشتم شناخته شده است نقش و جایگاه ویژه این هنر که برای ارتقاء سيستم مديريتي سازمان ها کمک بسیاز موثری دارد.ومادرصبورو امانتدارو عاشق وآگاه وباتدبير هرسازمان هست .

 

رای شما به این مطلب چیست؟

0