نوبت دهی غیرحضوری

نوبت دهی غیرحضوری

جهت رزرو نوبت غیرحضوری بخش تصویربرداری کلیک نمایید.
بخش تصویربرداری و قرارداد بیمه ها

بخش تصویربرداری و قرارداد بیمه ها

جهت مشاهده لیست بیمه های طرف قرارداد با بخش تصویربرداری کلیک نمایید
آمادگی های خدمات

آمادگی های خدمات

جهت مشاهده امادگی های لازم جهت انجام خدمات رادیولوژی کلیک نمایید

خدمات تصویربرداری بیمارستان کوثر

پیشرفته ترین و مجهزترین مرکز تصویربرداری در جنوب کشور با پوشش انواع روشهای تصویربرداری،
و خدمات ویژه ی تخصصی و فوق تخصصی

سی تی اسکن 256 اسلایس

سی تی اسکن (CT Scan) دستگاهی است که برش‌های مقطعی مجازی در بدن ایجاد می‌‌کند و جزئیات بافت اندام‌ها را به تصویر می‌کشد. پزشکان با بررسی نتایج حاصل از سی تی اسکن به‌وسیله دستگاه‌های پیشرفته، هر آنچه که برای تشخیص دقیق به آن نیاز دارند را پیدا می‌کنند. 

Image
Image

ام آر آی 1/5 تسلا

ام آر آی روشی برای تصویربرداری تشخیصی در پزشکی است که توسط پرتو‌نگاری انجام می‌شود. این روش بر اساس تشدید یا رزونانس مغناطیسی هسته تعریف و با دستگاه‌های بسیار پیشرفته ام آر آی انجام می‌شود. 

سونوگرافی

سونوگرافی ، یک آزمایش پزشکی است که از امواج فراصوت برای تولید تصاویر از داخل بدن استفاده می‌کند. این آزمایش به پزشک اجازه می‌دهد بدون نیاز به ایجاد برش در بدن، مشکلات مربوط به اندام‌‌ها، عروق و بافت‌‌ها را مشاهده کند.

Image
Image

ماموگرافی

یکی از روشهای تصویربرداری در پزشکی است که با استفاده از اشعه ایکس کار می کند . اساس ماموگرافی بر اصل افتراق میانگین دانسیته (تراکم) بافت های مختلف پستان استوار است . باید توجه داشته باشید که بسیاری از توده هایی که در پستان زنان جوانتر به وجود می آیدمشابه بافت سالم است بنابراین تشخیص این توده ها نیاز به دقت و تجربه زیادی دارد . 

تصویربرداری دیجیتال

در رادیوگرافی دیجیتال از فیلم استفاده نمی شود و تصویر تهیه شده از بیمار بر روی صفحه مانیتور کامپیوتر قابل مشاهده می باشد . گاهی اوقات همراه با رادیوگرافی به بیمار مواد خاصی تزریق یا خورانده میشود . به این روش تصویربرداری رادیوگرافی رنگی می گویند  .

تصویربرداری دیجیتال
0
میانگین سالیانه رادیوگرافی
0
میانیگن سالیانه سی تی اسکن
0
میانگین سالیانه ام آر آی
0
میانگین سالیانه کل خدمات

درباره ما

مرکز تصویربرداری بیمارستان کوثر به عنوان پیشرفته ترین و مجهزترین مرکز تصویربرداری  در جنوب کشور با پوشش انواع روشهای تصویربرداری به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات به تمامی هموطنان عزیز میباشد و این مرکز خدمات ویژه ی تخصصی و فوق تخصصی خود را بابهترین کیفیت و گزارش و حداقل قیمت در مقایسه با سایر مراکز نیمه دولتی و غیر دولتی در حوزه های متنوع تصویربرداری پزشکی شامل ( سی تی اسکن ، سونوگرافی ، ام آرآی ، رادیولوژی ، ماموگرافی ، سنجش تراکم استخوان ) عرضه می کند .