بهبود کیفیت

انتخاب بیمارستان کوثر به عنوان یکی از بیمارستان های برتر در زمینه بهبود کیفیت در استان فارس

به گزارش روابط عمومی بیمارستان کوثر: دانشگاه علوم پزشکی طبق پایش عملکردی بهبود کیفیت استان، بیمارستان کوثر را به عنوان یکی از  بیمارستان های منتخب در این زمینه اعلام نموند.

بر همین اساس مراسم تقدیر از مسئول محترم بهبود کیفیت بیمارستان سرکار خانم مریم بهارلو پورنکوئیه با حضور  ریاست محترم بیمارستان ، مدیریت محترم بیمارستان، معاونت محترم درمان، معاونت فرهنگی و مترون بیمارستان و جمعی از مسئولین محترم این بیمارستان  و همراهی سرکار خانم غیاثی رئیس محترم اداره اعتباربخشی استان در سالن کنفرانس بیمارستان کوثر برگزار گردید.

جناب آقای دکتر اورنگ ایلامی معاونت محترم درمان در پیامی به مسئول بهبود کیفیت این بیمارستان تبریک گفتند و از زحمات ایشات تقدیر به عمل اوردند. متن پیام به شرح زیر می باشد:

دکتر ایلامی در پیامی گفت:

با عنایت به اهمیت جایگاه واحد بهبود کیفیت در نظارت و پایش عملکرد بیمارستان در پیاده سازی استانداردهای اعتبار بخشی ملیف خصوصا در شرایط بحران کویید-19 که بیماران، نیازمند اقدامات تشخیصی درمانی و مراقبتی استاندارد و بموقع می باشند، طبق مصوبه شورای اعتباربخشی دانشگاه، بهبود کیفیت بصورت سالیانه و با چک لیست تدوین شده مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت.

وی افزود : براساس مصوبه شورای اعتباربخشی ملاک ارزیابی و تشویق بیمارستان های برتر در زمینه بهبود به شرح زیر می باشد:

  • تدوین برنامه های بیمارستانی
  • تدوین شاخص های بیمارستانی
  • پایش به موقع و اصلاح موثر برنامه ها و شاخص ها
  • مدیریت جلسات
  • جاری نمودن استانداردهای اعتباربخشی
  • ارتباط مناسب با سایر واحدها
  • نقش موثر در بهبود روندهای جاری

دکتر محمود تابنده ریاست محترم بیمارستان کوثر نیز ضمن اهدا دسته گل و تندیس قدردانی، از زحمات بی شائبه خانم بهارلو تقدیر و تشکر به عمل آورد:

متن پیام تبریک دکتر تابنده به شرح زیر می باشد:

"رمز موفقيت سازمانها آينده نگري،خلاقيت وكيفيت است "

بهبود وبرنامه ريزي به موقع وتلاش جهت ايمن سازي وخدمات مناسب بيماران درهرسازماني بي شك نيازمند آگاهي وانگيزه وتلاش  و مديريت وپيگيري مستمر ودلسوزانه ومتعهدانه ومسيوليت پذير دارد.

از اینکه با عزت، حمیت، انگیزه و توانی ستودنی،  گامی بلند  را در پیشبرد اهداف کوثر داشته اید و موجبات سربلندی آن را فراهم نموده اید مراتب سپاس و قدردانی از شما به عمل می آید.

 بی شک بنیاد قلب فارس - بیمارستان کوثر به وجود همکاران خستگی ناپذیر و استواری چون شما به خود می بالد.

انتخاب  شایسته شما را به عنوان بهبود کیفیت برتر استان  تبریک عرض نموده و  برایتان سلامتی روز افزون از خداوند متعال ارزو داریم.

رای شما به این مطلب چیست؟

0