انتخاب ماما نمونه بیمارستان کوثر از سمت دانشگاه علوم پزشکی

 

 محبوبه رئیسی ماماي شاغل در بيمارستان کوثر از سوي دانشگاه علوم پزشکی شیراز بعنوان ماماي نمونه امسال این مرکز انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان کوثر، ، ادامه هستی درگرو تداوم برق شادمانه،نگاه مادران و لبخند روشن و معصومانه نوزادان است و سلامتی این عزیزان مدیون تلاش شبانه روزی و بدون چشم داشتی است که برای مراقبت آنان به کاربسته اید. رشته مامایی یکی از پر استر‌س ترین رشته‌های پیراپزشکی است بنابراین با تقدیر از این عزیزان در طول سال بتوانیم از زحمات این فعالان قدم‌های مؤثری برداریم. به همین مناسبت به منظور گسترش اخلاق و معنویت در جامعه مامایی کشور و نیز قدردانی از خدمات شایان و شبانه‌روزی «ماماها» همزمان با روز جهانی «ماما»، مامای نمونه امسال بیمارستان کوثر محبوبه رئیسی، معرفی و مورد تجلیل قرار گرفت.

مراسم بزرگداشت روز جهانی ماما با حضور مدیریت محترم بیمارستان، معاونت فرهنگی و مدیریت خدمات پرستاری و مامائی و پزشکان متخصص زنان و زایمان دکتر قاسم خانی و دکتر شریفی، در بخش زنان و زایمان  و زایشگاه بیمارستان کوثر برگزارشد. دراین مراسم از خدمات شایسته ماماهای شاغل در این بیمارستان کوثر شیراز با اهداء لوح تقدیر و شیرینی تقدیرشد.

شایان ذکر است که گروه متخصصین زنان و زایمان این بیمارستان با اهداء گل به ماماهای بیمارستان کوثر از زحمات آنان تقدیر و تشکر کردند.

رای شما به این مطلب چیست؟

0