گرامیداشت رو منابع انسانی در بیمارستان کوثر

به گزارش واحد روابط عمومی بیمارستان کوثر به مناسبت روز ملی منابع انسانی مدیریت محترم بیمارستان به همراه معاونت فرهنگی بیمارستان کوثر به حضور در واحد منابع انسانی از زحمات بی شائبه این واحد با اهداء دسته گل و کیک  و لوح سپاس تشکر و قدردانی نمودند.

متن لوح تقدیر از سمت ریاست محترم بیمارستان جناب آقای دکتر سید احمد راکعی و مدیریت محترم بیمارستان جناب آقای مهندس برمک تابنده به شرح زیر می باشد:

بهترين راه براي ساختن سازماني كه برازنده آينده باشدساختن سازماني است كه شایسته انسان باشد. مدیریت منابع انسانی دوران متفاوتی را در ایران تجربه می کند، آگاهی نسبت به نقش بی بدیل انسان های توانمند و استعدادها در موفقیت کسب و کارها به طرز چشمگیری افزایش یافته است. سازمان ها برای گذار از نگاه سنتی موجود به مدیریت منابع انسانی و رشد در مسیرحرفه ای، نیاز به متخصصان شایسته این حوزه، محتوای بومی شده و راه حل های کاربردی و آزموده شده در سازمان های دارند. نامگذاري 25فروردين ماه در تقويم به عنوان روز ملّي منابع انساني ، نشان از جايگاه و اهميت منابع انساني در سطح ایران اسلامی و در جایگاه جهانی آن مي باشد. بدون ترديد تمامي يافته ها و دستاوردهاي جهان مديون مجاهدت ها و تلاش منابع و سرمايه عظيم ، تلاشگر و خلاقانه انساني مي باشدبيمارستان كوثر بنياد قلب فارس اين افتخار را دارد كه شما با علم ودانش و تلاشهاي مستمر و پيگير و دلسوزانه وصادقانه اين مسئولیت سنگين رابه نحو احسن برعهده گرفته و به خصوص تلاش شايسته ي شما در سالي كه گذشت در كليه ي زمینه ها شايسته تشكر و قدرداني بسياراست .

ضمن تبريك اين روز برايتان از خداوند متعال سلامتي و موفقيت و درخشش روز افزون در جايگاههاي علمي و خدمت به خلق را داريم گامهايتان استوار و مسيرتان پر نور و آگاهي.

رای شما به این مطلب چیست؟

+1