گرامیداشت روز ماما در بیمارستان کوثر شیراز

بیمارستان کوثر شیراز به مناسبت روز جهانی ماما، مراسمی به افتخار این روز برگزار کرد. در این مراسم مدیریت بیمارستان جناب آقای مهندس تابنده به همراه مدیر خدمات پرستاری و مامائی سرکار خانم ذوالقدر و واحد روابط عمونی و ماماهایی که در این مجموعه خدمات ارائه می‌دهند، حضور داشتند.

در این مراسم، مدیر بیمارستان با تقدیر از ماماهای بیمارستان، نقش ویژه‌ای که آن‌ها در حفظ سلامت مادران و کودکان دارند را برجسته کردند و با اهداء لوح سپاس ، کیک، و سبد گل از زحمات بی دریغ آنها تشکر و قدردانی نمود.

در پایان مراسم روز ماما، تقدیرنامه‌ای به بهترین مامای بیمارستان سرکار خانم الهه سامانی پرسنل بخش NICU بیمارستان کوثر به عنوان نماد تقدیر اهدا شد. 

متن لوح تقدیر به شرح زیر می باشد:

به نام باور پاکیزه جانان

 

در میان دستهایت عشق پیدا می شود

زیر باران نگاهت نسترن وا می شود

با عبور واژه از گوشه لبهای تو

مهربانیهای قلبت خوب معنا می شود

 

مامایی حس باشکوه ترین لحظه هاست دیدن زیباترین اشکها و دلنشین ترین لبخند هاست  . مامایی لمس ثانیه های با شکوه یک تولد است در آغوش گرفتن هدیه پاک خداوند است مامایی چیزی نیست به جز عشق که با علم آمیخته و زیباترین لحظه های جهان هستی را برای سلامت مادر و نوزاد رقم می زند . 

روز پانزدهم اردیبهشت و روز جهانی ماما را که همزمان با بهار طبیعت است به شما تلاشگران جامعه مامایی که وظیفه دشوار و حیاتی حفظ سلامت مادر و نوزاد را به عهده دارید تبریک و تهنیت عرض می نمائیم و برایتان سلامتی و موفقیت روز افزون و سربلندی و شادکامی را آرزومندیم.  

 

 

دکتر سید احمد راکعی                                                                 برمک تابنده

      ریاست بیمارستان کوثر                                                         مدیریت بیمارستان کوثر

رای شما به این مطلب چیست؟

0