هجدهمین اجلاس سالانه خیرین تامین سلامت فارس

به گزارش روابط عمومی بیمارستان کوثر استاد محمود تابنده ریاست محترم مجمع خیرین تامین سلامت فارس در هجدهمین اجلاس سالانه خیرین تامین سلامت فارس در ابتدا از خیرینی که در بین ما نیستند ولی کار خیرش آنها در میان ما بود یاد کردند.

استاد تابنده با اشاره به این موضوع که این جلسه به دلیل کار خیری که تاکنون انجام شده است برگزار شده است گفت: با توجه به آمار، در طی سالیان گذشته کارهای خیر بزرگی صورت گرفته شده است که میدانیم با همین شکل ادامه پیدا خواهد کرد.

دکتر محمود تابنده افزود: اگر جلسه ای در سال تشکیل می شود به خاطر تشکر از شما بخاطر زحمتی که کشیدید هست اما روی دیگر سکه این است که کار خیر را به جوانترها و نسل های بعد از ما گسترش دهیم.

ریاست مجمع خیرین گفت: نشان دادن محبت به دیگران دلیل انسانیت است و دنبال کردن خواسته های شخصی بدون نگاه کردن به دیگران دیدگاه انسانی در آن وجود ندارد در نتیجه شما انسان های برتر اجتماع هستید که در ابنجا جمع شدید و از شما بخاطر کارهای خیری که تاکنون انجام داده اید و در آینده انجام خواهید داد تشکر می کنیم.

وی افزود: چیزی که مطرح است در حوزه سلامت به 2 عامل بسیار مهم بستگی دارد یکی نیروی انسانی  و دیگری تجهیزات بروز و امکانات پیشرفته می باشد که کمکی که ما میتوانیم در حوزه نیروی انسانی انجام بدیم تشکیل صندوق های کمک برای دانشجویانی که مشکلات مالی و معیشتی دارند که نیازهای آنها را رفع نموده و آنها در فراغ بال به کسب علم و دانش بپردازند و منتظر مسائل مالی نباشند.و در رابطه با عامل بعدی مشکلات فراوانی که از نظر مالی در طی سالیان گذشته باعث شده که قیمت وسائل پزشکی بسیار گران قیمت باشند و  برای موسسات خیریه درمانی کمک به خرید تجهیزات بروز درمانی بسیار حائز اهمیت می باشد

در انتها استاد تابنده با آرزوی اینکه سال آینده سال شکوفایی برای موسسات خیریه درمانی باشد به صحبت های خود خاتمه داد.

 

 

رای شما به این مطلب چیست؟

0